Orzesze

Ogrzewanie na podczerwień Orzesze

 

Wykonujemy ogrzewanie na podczerwień dla klientów z Orzesza i okolicznych miejscowości. Potrafimy dopasować instalację, dzięki czemu klient będzie mógł wykorzystać jej cały potencjał. Dzięki temu, że nasz system grzewczy będzie dopasowany do warunków lokalowych, jak również wyposażony w bezpieczne komponenty, a dzięki temu:

 

  • łatwiej osiągniemy komfort termiczny, 
  • mniej będziemy płacić za ogrzewanie, 
  • nie będziemy emitować do atmosfery szkodliwych substancji. 

 

Kompleksowa wymiana ogrzewania na bardziej ekologiczne, bezobsługowe i decentralne na pewno przyniesie wiele korzyści. Tego rodzaju ogrzewanie bez żadnych przeszkód można montować praktycznie we wszystkich typach obiektów budowlanych, począwszy od domów jednorodzinnych, poprzez biurowce, na magazynach kończąc. Ogrzewanie na podczerwień ma ogromny potencjał, który jest coraz lepiej wykorzystywany.

 

Z czego składa się instalacja ogrzewania na podczerwień?

Instalacja ogrzewania na podczerwień składa się z następujących elementów:

  • grzejniki na podczerwień – to najważniejszy element instalacji. Grzejniki emitują promieniowanie podczerwone, które ogrzewa pomieszczenie. Grzejniki na podczerwień można podzielić na kilka rodzajów, m.in.: grzejniki płytowe, grzejniki rurowe, grzejniki konwektorowe, grzejniki panelowe;
  • urządzenia sterownicze – urządzenia sterujące umożliwiają sterowanie temperaturą w pomieszczeniu. Urządzenia sterownicze mogą być manualne lub automatyczne;
  • przewody elektryczne – przewody elektryczne są niezbędne do podłączenia grzejników do źródła zasilania;
  • ochrona przeciwporażeniowa – instalacja ogrzewania na podczerwień powinna być wyposażona w ochronę przeciwporażeniową, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.

 

Działamy na terenie całego Śląska. Wykonujemy również ogrzewanie na podczerwień w Rybniku, Gliwicach oraz Katowicach. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług.