Katowice

Instalacje fotowoltaiczne Katowice

 

 

Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych w Katowicach i innych miejscowościach na Śląsku. Szukając skutecznego sposobu na ograniczenie kosztów związanych z użytkowaniem obiektów budowlanych, duża część inwestorów decyduje się na to, aby montować w swoich budynkach panele fotowoltaiczne. Fotowoltaikę montujemy na dachach lub na gruncie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie obiektu na energię, potrzebną moc, jak również uwarunkowania infrastrukturalne. Dzięki temu instalacje zawsze działają poprawnie i generują tyle energii, ile potrzebują. 

 

Montaż nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej sprawi, że uniezależnimy się od publicznej sieci energetycznej, nasze rachunki za prąd spadną do zera (będziemy opłacać wyłącznie koszty stałe związane np. z utrzymaniem łącza), nie będziemy musieli przejmować się cenami prądu, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczymy na inne cele.

 

Wykonanie i montaż fotowoltaiki w Katowicach

Instalacje fotowoltaiczne przynoszą realne korzyści, o ile są bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane. Instalacja fotowoltaiczna składa się z następujących elementów:

  • panele fotowoltaiczne,
  • falownik (inwerter),
  • montaż lub system mocowania,
  • okablowanie,
  • licznik dwukierunkowy,
  • zabezpieczenia i układy bezpieczeństwa.

 

Wszystko musi być do siebie odpowiednio dopasowane. Wyborem poszczególnych systemowych elementów powinna zająć się doświadczona firma. Dzięki temu zdecydowanie unikniemy problemów.

 

Wszystkich zainteresowanych klientów nie tylko z Katowic, ale całego Śląska zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy montaż fotowoltaiki w Rybniku, Gliwicach i Żorach.