Ogrzewanie na podczerwień Jastrzębie Zdrój

 

 

Specjalizujemy się w instalacji ogrzewania na podczerwień dla klientów z Jastrzębia-Zdroju i okolicznych miejscowości. Doskonale wiemy, że ogrzewanie domu lub innego obiektu budowlanego w obecnych czasach nie jest tanie. Stale rosnące koszty i brak możliwości tego, aby przewidzieć ostateczną cenę za sezon grzewczy sprawiają, że dużo osób i firm szuka oszczędności. Możliwości jest kilka: ocieplenie obiektu, usprawnienie wentylacji, regulacja stolarki budowlanej, wymiana systemu ogrzewania na bardziej ekologiczny i wydajny. Ogrzewanie na podczerwień ma wiele zalet w porównaniu z innymi systemami ogrzewania. Jest to bezpieczne, wydajne i komfortowe rozwiązanie, które może pomóc nam zaoszczędzić pieniądze i poprawić komfort naszego życia. Nie jest to rozwiązanie centralne – nie potrzebujemy jednego urządzenia grzewczego do dystrybucji ciepła. Źródłami ciepła są maty i grzejniki na podczerwień, które możemy umieścić w dowolnym miejscu.

 

Gdzie warto montować ogrzewanie na podczerwień?

Ogrzewanie na podczerwień najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Promieniowanie podczerwone ogrzewa bezpośrednio ludzi i przedmioty w pomieszczeniu, dzięki czemu odczuwamy ciepło w sposób bardziej naturalny niż w przypadku innych systemów ogrzewania. W związku z tym ogrzewanie na podczerwień warto włączyć w pomieszczeniach, w których przebywamy przez dłuższy czas, takich jak salon, kuchnia czy sypialnia. Ogrzewanie na podczerwień warto włączyć również w pomieszczeniach, w których chcemy szybko uzyskać ciepło. Promieniowanie podczerwień przenika bezpośrednio przez przedmioty, dzięki czemu ogrzewa pomieszczenie znacznie szybciej niż tradycyjne systemy grzewcze. Warto się również na nie zdecydować, gdy zależy nam na bezobsługowym systemie, na ekologii, gdy nie chcemy kupować opału, a także posiadać tradycyjnej kotłowni. 

 

Działamy nie tylko w Jastrzębiu-Zdroju, ale całym regionie. Chętnie wykonamy ogrzewanie na podczerwień w Katowicach, Rybniku, czy Tychach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.