Ogrzewanie na podczerwień Katowice

 

 

Wykonujemy nowoczesne i spersonalizowane ogrzewanie na podczerwień dla klientów z Katowic i okolicznych miejscowości. Coraz więcej osób i firm decyduje się na to, aby montować decentralne, ekologiczne i bezobsługowe systemy ogrzewania. Dzięki nim możliwe jest ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, ograniczenie kosztów funkcjonowania obiektu, wygenerowanie oszczędności. 

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie sprawdzamy, jakiej instalacji potrzebuje klient, jak również dopasowujemy rozkład instalacji do uwarunkowań obiektu. Wszystko to pozytywnie wpływa na późniejsze efekty, czyli osiągnięcie satysfakcjonującego komfortu cieplnego, jak również zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie. 

 

Obsługujemy klientów ze Śląska. Chętnie wykonamy także ogrzewanie na podczerwień w Orzeszu, Tychach, czy Jastrzębiu-Zdroju.

 

Dlaczego ogrzewanie na podczerwień jest lepsze od ogrzewania tradycyjnego?

Nowoczesne i funkcjonalne ogrzewanie na podczerwień jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą:

  • ogrzewać swoje domy w sposób bezpieczny i wydajny,
  • otrzymać ciepło w sposób komfortowy i naturalny,
  • zainstalować ogrzewanie w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości montażu tradycyjnego systemu grzewczego,
  • znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie,
  • nie posiadać kotłowni i pieca,
  • nie przejmować się zakupem opału,
  • nie emitować do atmosfery szkodliwych substancji.

 

Warto również zwrócić uwagę na koszty instalacji, które są nieporównywalnie mniejsze, niż w przypadku montażu ogrzewania gazowego, pompy ciepła, kotła na ekogroszek lub pellet. Nie musimy posiadać kotłowni, nie trzeba rozprowadzać instalacji CO, nie jest potrzebny również kocioł grzewczy.